PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302429}

Listy z Iwo Jimy

Letters from Iwo Jima
7,6 35 911
ocen
7,6 10 1 35911
6,8 12
ocen krytyków
Listy z Iwo Jimy
powrót do forum filmu Listy z Iwo Jimy

I Sztnadar Chwały też. Myślałem, że jak ogłosili nominacje do Oscarów i Iwo Jima zgarnęła 4 w tym za film roku to się ruszy. Nie tłumaczcie tego tym, że nie ma jeszcze go w polskich kinach, bo Piła 3 już przed premierą miała koło tysiąca. Czyżby dobre kino zanikało i gówno warta Piła 3 wyprzedzała Listy z Iwo Jimy?

ocenił(a) film na 8
Baphomet

może przez to że nie ma jeszcze napisów do tego filmu ja mam ten film i czekam na napisy dopiero później zagłosuje.

Baphomet

A ja właśnie "wyjadę" z premierą w polskich kinach :) bo to wiąże się również z kampanią reklamową (jest dobra kampania - pojawia się zainteresowanie filmem). Przeciętny widz jeśli nie zobaczy reklamy w TV lub nie usłyszy w radiu to nie wie o isteniu filmu. A Piła III miała 1000 głosów bo to... sequel znanych poprzedniczek :) Jeśli wcześniejsze filmy były dobre i charakteryzowaly sie ogromnym zainteresowaniem, to trudno żeby podobnie nie było z następną odsłoną. Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones