PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302429}

Listy z Iwo Jimy

Letters from Iwo Jima
7,6 35 911
ocen
7,6 10 1 35911
6,8 12
ocen krytyków
Listy z Iwo Jimy
powrót do forum filmu Listy z Iwo Jimy
Bobey

wlasnie zastanawiam sie czy ogladnac oba te filmy, jak myslicie warto jesli nie ogladalem ich wczesniej?

ocenił(a) film na 7
baranek_110

Obejrzyj oba, jeśli nie masz nic ciekawszego do roboty. Listów nie widziałem i zamierzam dziś obejrzeć, a Sztandar chwały, choć szczególnie mnie nie porwał, jest wciąż dobrym filmem, takim z 6-7/10. CLintowi udało się uniknąć zbytniego patosu, jaki cechuje większość filmów o amerykańskich bohaterach. Przynajmniej z tego co pamiętam, bo widziałem go dość dawno.

boulevard7

no to sie zaczal

użytkownik usunięty
Bobey

Oglądam.Tylko że zaraz na TVP leci mój ulubiony kultowy "Oni Żyją" Carpentra :) "Przyszedłem żuc gume i kopac w tyłek".Znowu będe musiał skakać po kanałach.

cos mi filmweb szwankuje od dwoch godzin i nie moge sie dostac na niego :/ a film ciekawszy od sztandaru chwaly, takie pierwsze spostrzezenie

Bobey

Oglądam niezłe nawet :) Złaszcza jak ci Japońscy żołnierze zaskoczeni pewnym Oficerem, co np ma Amerykański Pistolet, czy mu się w amercyce powodziło.

ocenił(a) film na 7
odzial

Sztandar Chwały, Listy z Iwo Jimy. Dwie różne kultury, różna mentalność i rozbieżne ścieżki honoru. Jednak po obydwu stronach krew ma taki sam kolor ,strach ten sam smak a wojnę karmi to samo szaleństwo...

Oba filmy dobrze się uzupełniają tworząc wspólnie przekonywujący obraz, który naprawdę warto zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones