Ryan CarnesI

Ryan Gregg Carnes

6,1
43 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Carnes

..jednak rola geja w "Gotowych na wszystko" chluby mu nie przynosi Mam nadzieję że będę miała okazje zobaczyć go w ambitniejszych kreacjach aktorskich ..no i w "Gotowych.." też chętnie obejrzę w dalszych odcinkach, mimo wszystko;)

karolka_niejest

To, że gra geja jest dla niego chlubą, ponieważ nie wstydzi się zagrać żadnej roli. Prawdziwy aktor zagra każdą rolę i on udowodnił, że jest prawdziwym aktorem. A to, że jesteś nietolerancyjna... no cóż, pełno takich jak Ty w naszym kraju. Trzeba przywyknąć. :-P Zgadzam się tylko w jednym z Tobą. Jest nieziemsko seksowny. :-)

mars20

Też tak uważam u mnie w mieście chodzi chłopak ,zajebiście do niego podobyn (i chyba GEJ) :))

karolka_niejest

On jeste poprostu przesliczny....BOSKI poprostu...:*:*:*

czupex

Jak dla Mnie to nie widze w nim nic szczegolnego. Kazdy ma swoj gust i szanuje zdanie innych :)

InowroclawskiWilk

W Eating Out też gra geja. I co z tego? Według mnie jest świetny :P

Nurs

moim zdaniem w "Gotowych na wszystko" powinni wyjaśnić, co się z nim stało. bo od 2x21 się nie pojawił, a szkoda - wielka szkoda.

http://www.gopetition.com/online/13201.html - sign the petition 'ryan carnes shall return to desperate housewives!"
:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones